logo/
Lijst weergave
blokkenschema
article

Café de Stroper: Beerpong Tournament

Dit evenement is al geweest

Ben jij goed in beerpong? Krijg nu de kans om samen met jouw team Leeuwarder kampioen te worden in Café de Stroper. Inschrijven kan tot een half uur voor het evenement (20:00 uur start het evenement).
Een team bestaat uit twee spelers. Zij zorgen voor bier (zolang je in het toernooi zit), hapjes, tafels, bekers en balletjes. Je speelt minimaal twee rondes. Voor de winnaar: meer gratis bier! (VOL=VOL)

Twijfel je over je beerpongskills of ben je gewoon meer een kijker dan een speler? Dan ben je natuurlijk ook van harte welkom.

Tickets & Info

Neushoorn - de Backstage

Ruiterskwartier 41 8911BP Leeuwarden
Entree €15 p.p.