Café de Stroper: Beerpong Tournament
Dit evenement is al geweest
Ben jij goed in beerpong? Krijg nu de kans om samen met jouw team Leeuwarder kampioen te worden in Café de Stroper. Inschrijven kan tot een half uur voor het evenement (20:00 uur start het evenement).
Een team bestaat uit twee spelers. Zij zorgen voor bier (zolang je in het toernooi zit), hapjes, tafels, bekers en balletjes. Je speelt minimaal twee rondes. Voor de winnaar: meer gratis bier! (VOL=VOL)
Twijfel je over je beerpongskills of ben je gewoon meer een kijker dan een speler? Dan ben je natuurlijk ook van harte welkom.
Tickets & Info
Entree €15 p.p.