logo/
Lijst weergave
blokkenschema
article

Cafe de Stroper: Skrrt

Cafe de Stroper: Skrrt

Dit evenement is al geweest

Asteriks op lokatie laat SKRRT gaat het café opwarmen. Verwacht de dikste oldschool hiphop die je je kunt voorstellen en de lekkerste hiphop-klassiekers ooit.
Weer een legendarische avond met vette hip-hop beats aan te kondigen. Het team van Skrrt stoomt je helemaal klaar voor The Rad Pack.

Tickets & Info

Neushoorn - de Backstage

Ruiterskwartier 41 8911BP Leeuwarden
Entree gratis