logo/
Lijst weergave
blokkenschema
article

Cafe de Stoker: The Guru Guru + Katadreuffe

Dit evenement is al geweest

Asteriks op lokatie te gast bij Neushoorn met  een hete, valentijnsdagwaardige avond.

The Guru Guru
Sinds 2012 handelt The Guru Guru in Borderline Rock. Denk: een leadvocal in een veelkleurige dwangbuis, opgejaagd door koortsige gitaren en een stuiptrekkende ritmesectie. Met hoorbaar spelplezier worden de regeltjes van de indie-math-psycho- noise herschreven, hetgeen resulteert in weerspannige songs die bij momenten verrassend lekker binnenglijden. Hun dope halen ze bij dezelfde dealer waar ook METZ, Pere Ubu, Deerhoof, The Jesus Lizard, the Mars Volta & Andy Kaufman kind aan huis zijn. Live is The Guru Guru een must-see. Terwijl de energie van het podium komt gegutst, balanceert frontman Tom A. op het randje van een theatrale psychose – zoals een spast die met een scheermesje een ajuin pelt, in snikken uitbarst en schuimbekkend het publiek de schuld geeft. Waarschuwing: pis niet in je broek.

Katadreuffe
Katadreuffe is een post-hardcore / noiserock band uit Amsterdam. Opgericht in 2007 en hun eerste full-length Malconfort uitgebracht op Narrominded / Subroutine Records in 2013. Het werd voorafgegaan door twee EP's (Periode, 2011 en Quel Gargantua !, 2009) en een enkele (Cut-Up Comfort, 2010). In 2019, een tweede full-length, stoppen en staren en beginnen Nogmaals, werd uitgebracht door Narrominded. Gemixed door Jack Shirley (Deafheaven, Loma Prieta, Super Unison) en gemastered door Carl Saff (Pile, Big Business, Russian Circles), laat de band hoorbaar bewegen naar een meer geordende en liedgerichte richting met behoud van de gedetailleerd gitaar- en drumwerk.

Tickets & Info

Neushoorn - de Backstage

Ruiterskwartier 41 8911BP Leeuwarden
Entree €7,50